×

Notice

Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Bendradarbiavimas su VšĮ Visapusiško lavinimo centru

Jonavos greitosios medicinos pagalbos stotis ir VšĮ Visapusiško lavinimo centras bendradarbiauja kelis pastaruosius metus. Jeigu anksčiau viskas apsiribodavo vaikų apsilankymu įstaigoje ir jos veiklos pristatymu, tai šiais metais vasaros dienos stovyklos „60 gerų vasaros darbų" metu stovyklautojai bendravo su Jonavos miesto gyventojais bei kartu pildė VšĮ Jonavos greitosios medicinos pagalbos stoties apklausos anketas apie šios įstaigos darbą.

Rugsėjo 24d. apklausą vykdę stovyklautojai lankėsi greitosios medicinos pagalbos stotyje, susitiko su įstaigos vadovu, susipažino su personalu, jų darbu. VšĮ Jonavos greitosios medicinos pagalbos direktorius Eugenijus Sabutis padėkojo už pagalbą ir įteikė stovyklautojams atminimo dovanėles. Stovyklautojai džiaugėsi dovanėlėmis ir dalinosi anketavimo įspūdžiais mieste vasarą. Stovykloje dalyvavo 10-15 m. Jonavos miesto bei rajono vaikai, vaikų globos auklėtiniai, taip pat vaikai pagal rekomendacijas iš socialinių paslaugų centro. Labai gaila, kad dėl didelio užimtumo, ne visi vaikai galėjo atvykti į greitąją, tačiau dovanėlės bus perduotos visiems stovyklavusiems ir atlikusiems apklausą. Vaikai labai dėkoja už dovanas bei įdomią ir naudingą ekskursiją.

Paveikslėlių galerija

{gallery}84{/gallery}