Mokamos paslaugos ir kainos

Jonavos GMPS pagrindinės paslaugos  apmokamos ligonių kasų (PSDF) lėšomis. Be paslaugų, apmokamų iš PSDF biudžeto, greitosios medicinos pagalbos stotis gali teikti ir kitas paslaugas:

  • gulinčių pacientų pervežimo iš vienos stacionarinės ASPĮ į kitą stacionarinę ASPĮ toliau gydyti;
  • gulinčių pacientų pervežimo iš vienos ASPĮ į kitą ASPĮ diagnostinėms, gydomosioms procedūroms ar tyrimams atlikti, jei pervežimas būtinas dėl paciento sveikatos būklės (indikacijas suderina siunčiančioji ir priimančioji įstaigos);
  • pacientų pervežimo iš stacionarinės ASPĮ į namus po stacionarinio gydymo, jei tai būtina dėl paciento sveikatos būklės (indikacijas nustato siunčiančioji ASPĮ);

Šios paslaugos teikiamos esant sutartiniams santykiams.

Pacientų transportavimo jų, ar jų artimųjų prašymu, jei tai nėra būtina dėl paciento sveikatos būklės, paslaugas pacientas apmoka savo lėšomis.

Nuo 2022 m. spalio 1 d. mokamų paslaugų įkainiai: 35,00 Eur. už sugaištą valandą (jei paslauga teikiama neinicijuojant naujos brigados, šis tarifas mažinamas 30%, jei paslauga teikiama šventinę dieną ar naktį, šis tarifas didinamas 30%) ir papildomai 0,50 Eur. už paslaugos teikimo metu nuvažiuotą kilometrą.